Четвер, 27.06.2019, 09:57
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
  Наше опитування
  Оцініть мій сайт
  Всього відповідей: 71
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Червень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Ромни – одне з найдавніших міст України, що здавна набуло слави економічного й культурного центру регіону.

  Саме в Ромнах, на міцній матеріальній базі навчально-виробничих майстерень Роменської школи №7 в 1976 році разом з Боромлянським МНВК Тростянецького району одним із перших в Сумській області було створено міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

  Колектив МНВК 1986 рік

  Очолив наш навчальний заклад учасник Великої Вітчизняної війни Сагайдак Олександр Миколайович ( 1925 р.н. ) Заступником директора по навчально-виробничій роботі був призначений Брагін Володимир Миколайович.

  Директор МНВК Сагайдак О.М. вручає бригаді переможців ( бригадир Герасименко А.) перехідний вимпел за зайняте І місце в соц. змаганнях

  Директор МНВК Сагайдак О.М. вручає грамоти учням

  На час відкриття МНВК, в 1976 році налічувалось 1050 старшокласників шкіл міста. З часом, кожного року відкривалися все нові спеціальності виходячи з робочих проблем в місті. Наприклад :слюсар-складальник Р/Т апаратури, токар, слюсар з-д АТС, токар,слюсар з-д Поліграфмаш ,медична сестра , продавець, будівельник , водій категорії ,,С”, секретар друкарка.

  Практичні заняття швейної справи проводить майстер Пятчишина Ю.П.

  Заняття швейної справи

  Начальник ВТК Василенко І.Т. проводить контрольні заміри виробів учнів МНВК

  Майстер столярної справи Кучеренко А.А. проводить інструктаж з техніки безпеки в столярному цеху

  Майстер Чепурко В.М. розповідає учням столярної справи про роботу на рейсмусному станку

  Вчитель Лавріненко Ю.А. проводить теоретичні заняття з учнями

  Майстер Снісаренко А.М. проводить заняття з токарної справи

  Заняття з токарної справи

  У 1986 році в навчальному центрі заводу АТС учні МНВК почали отримувати спеціальність монтажниці радіотелефонної апаратури

  Вчитель автосправи Мірошниченко В.М. проводить теоретичні заняття

  Практичні заняття з інформатики проводить вчитель Косяк В.І.

  Практичні заняття учнів в кабінеті машинопису

  Максимальна кількість спеціальностей досягала 14. Результативність у корисній виробничій праці була найкращою з спеціальностей: шофер, столярна справа, будівельник, слюсарі, складальники апаратури р/т.

  Під час літньої практики учні отримували зарплату,безкоштовне харчування та екскурсійні поїздки до м. Київ, м. Корсунь –Шевченківський.

  За 40 років роботи закладу збережено матеріально-технічну базу, накопичено досвід профорієнтаційної роботи і більш ніж 9 тисячам випускників шкіл міста надана допомога у самовизначенні життєвого шляху.

  МНВК – це навчально-виховний заклад відділу освіти виконкому Роменської міської ради, який здійснює професійну підготовку учнівської молоді, забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професій і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей, наявних умов.

  Комбінат є центром професійної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл міста і може охоплювати різними формами навчання, трудової діяльності не тільки школярів, а й незайняту частину молоді. На даний момент наш заклад є перспективним навчальним закладом, що має спеціальності які користуються попитом серед учнів. 

  Чи знаєш ти?

  Навчально-виробничі комбінати з'явилися в СРСР у середині 70-х років XX століття. Постанова про їх організації було прийнято Радою Міністрів СРСР в 1974 році. У 1975 році було затверджено "Типове положення про міжшкільні навчально-виробничі комбінати трудового навчання та професійної орієнтації учнів»