Четвер, 27.06.2019, 09:22
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
  Наше опитування
  Оцініть мій сайт
  Всього відповідей: 71
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Календар
  «  Червень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   

  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

  «МІЖШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ КОМБІНАТ»

  НАКАЗ

   

  24.01.2017                                                                                            № 04-ОД

                                       73 мм

  Про заборону збору коштів
  учасниками навчально-виховного
  процесу в навчальних закладах міста Ромни

   

         

            Протягом 2015 – 2016 років на гарячу лінію «Урядовий контактний центр», гарячу лінію голови обласної державної адміністрації, міського голови, до відділу освіти надходили та продовжують надходити звернення батьків або осіб, що їх замінюють, з проханням надати роз’яснення щодо правомірності збору коштів в закладах освіти на різні цілі.

              Наявність таких фактів свідчить про брак достовірної інформації, низьку поінформованість населення. Це породжує звернення батьків стосовно порушень педагогічними працівниками нормативно-правових документів, які регламентують діяльність навчальних закладів та установ. Серед громадськості формується негативна думка щодо зниження престижу освіти й авторитету педагогічних працівників.

              Керуючись статтею 53 Конституції України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про засади запобіганню та протидії корупції», відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні кошти», Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 та з метою попередження надходження звернень громадян щодо збирання коштів в окремих навчальних закладах на потреби окремих класів або закладів наказу відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради № 13-ОД від 24.01.2017

  НАКАЗУЮ:

  1. Всім учасникам навчально-виховного процесу:

  1.1.Неухильно виконувати вимоги чинного законодавства усіма учасниками навчально-виховного процесу щодо отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб.

  1.2. Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах та у безготівковій формі на рахунок «Суми за дорученням» з обов’язковим оформленням відповідної бухгалтерської документації згідно з вимогами чинного законодавства України.

  2. Завгоспу Хмелівському В.І.:

  2.1. Забезпечити постійне інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків шляхом розміщення відповідних матеріалів на сайті МНВК.

  2.2. Щорічно проводити звітування про використання бюджетних та благодійних коштів перед педагогічним колективом, батьківською громадою.

  2.3 Покращити роботу інвентаризаційної комісії щодо своєчасного виявлення та оприбуткування товарів, наданих навчальному закладу як благодійна допомога.

  3. Ознайомити з наказом всіх працівників навчального закладу під особистий підпис. Наказ розмістити на сайті закладу.

  4. У випадках порушення цього наказу винних осіб притягувати до дисциплінарної відповідальності та відповідальності, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

  Директор МНВК                                                          І.В.Ткаченко